28. Grzegorz Radzewicz - Przestrzeń, 2009

    Justyna Hankus
    - Ufo, 2014,

    Agnieszka Łapka
    - bez tytułu, 2011,

  sygn. l.d.: Radzewicz 2009, opisany na odwrocie: Grzegorz Radzewicz 2009 PRZESTRZEŃ

(ur. 1976 r.) studiował grafikę w ASP we Wrocłwu. Dyplom zrealizował w 2002 r. pod kierunkiem prof. H. Pawlikowskiej (grafika), prof. P. Jarodzkiego (malarstwo) i prof. Eugeniusza Get-Stankiewicza (rysunek). Autor wystaw indywidualnych: Życie jest piękne, Kieleckie Centrum Kultury (2008); Machiny Latające, Alternatywa Cafe Galeria, Warszawa (2008); Machiny Latające, Galeria BOK, Białystok (2008); Machiny, Ośrodek Kultury, Juchnowiec Kościelny (2008); Machina życia, Cafe Motto, Warszawa (2005); Machina życia, malarstwo, Galeria Spodki (2005); Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Juchnowiec Kościelny (2004); Muzeum Architektury, Wrocław (2002). Brał udział w wystawach zbiorowych: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Białystok (2005); Uroczysko, Supraśl (2000); MDK, Dąbrowa Białostocka (2000); Uroczysko, Supraśl (1999); GOK, Juchnowiec Kościelny, (1999); Galeria Miejska, Wrocław (1999); Miejski Dom Kultury, Strzegom (1998); Galeria Dno, Supraśl (1998); Gminny Ośrodek Kultury, Juchnowiec Kościelny (1996).

Nr katalogowy: 28

Grzegorz Radzewicz
Przestrzeń, 2009

olej, płótno / 60x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
340 USD