11. Mateusz Rafalski - bez tytułu, 2008

    Olga Pawłowska
    - bez tytułu, 2013,

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Wspomnienie z Krety VIII, 2012-2013,

opisany na odwrocie: MATEUSZ RAFALSKI 08

(ur. 1989 r.) jest obecnie studentem IV roku ASP w Katowicach Wydziału Grafiki Warsztatowej. Brał udział w wystawach zbiorowych m.in. Studium Klucza, Rondo Sztuki, Katowice (2012); Biennale Grafiki Studenckiej, Galeria Arsenal, Poznań (2013); Masa Perlowa, Galeria Emdes, Wrocław (2013); Art Books Wanted, Centre For Conterporary Art, Praga (2013); Figurama, Novy Smichov, Praga (2013); Figurama, Dom Umienia, Bratysława (2013); Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego, Katowice (2014, wyróżnienie); Wałek w Rondzie, Rondo Sztuki, Katowice (2014); Skłonności do ostrości, Satyrykon 2014, Legnica (2014); Europejskie Akademie w Kręgach Sztuki, Czeski Cieszyn (2014).

Nr katalogowy: 11

Mateusz Rafalski
bez tytułu, 2008

olej, akryl, płótno / 80x100

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
191 EUR
247 USD