21. Paweł Rogalski - Garaże, 2013

    Angelika Milaniuk
    - Ptaszarka, 2014,

    Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
    - Landscape XIX, 2013,

  opisany na odwrocie: PAWEŁ ROGALSKI 2012

(ur. 1989 r.) jest studentem IV roku Wydziału Malarstwa katowickiej ASP, uczy się w pracowni prof. A. Tobisa. Uczestnik wystaw: Młoda sztuka Polska, Museu Nogueira de Silva, Braga, Portugalia (2014); Międzynarodowy Projekcie Plastycznym Głuchy telefon (2013); Odkrywka, Muzem Śląskim, Katowice (2012); wystawa pokonkursowa, Galeria Zadra, Warszawa (2009); absolwenci liceum plastycznego, kamienica Loitzów, Szczecin (2009); wystawa poplenerowa, Ratusz miasta, Dobrzany (2007, 2008, 2009).

Nr katalogowy: 21

Paweł Rogalski
Garaże, 2013

olej, płótno / 70x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR