37. Magdalena Szyszkowska - Przyjaciółki-Lwów, 1936

    Natalia Sroka
    - Azuara z cyklu El Pueblo, 2014,

    Dariusz Grajek
    - Na karuzeli..., 2014,

sygn. p.d.: monogram wiązany 2013

(ur. 1972 r.) dyplom z grafiki warsztatowej w 1997 r. uzyskała na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie pod kierunkiem prof. S. Góreckiego. W 2011 r. ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom pod kierunkiem prof. T. Kotkowskiej- Rzepeckiej, aneks do dyplomu zrealizowała w specjalizacji: artystyczny papier unikatowy. Obecnie pracuje jako asystent w Instytucie Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.

Nr katalogowy: 37

Magdalena Szyszkowska (1972)
Przyjaciółki-Lwów, 1936

akryl, płótno / 73x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR