72. Agata Trafalska - Wspomnienie lata, 2014
(ur. 1982 r.) jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantką Wydziału Polonistyki na tej uczelni. Obecnie (od 2011 r.) studiuje w Academy of Art University w San Francisco w Kalifornii. Ostatnio (2012) prezentowała swoje prace na Times Square w Nowym Jorku, w ramach projektu Art Takes Times Square. Rezydentka w Artestudio Ginestrelle w Assisi (Włochy), gdzie realizowała projekt A.I.R, zakończony międzynarodową wystawą zbiorową w the Gallery Le Logge (2012).
Nr katalogowy: 72
Agata Trafalska (1982)
Wspomnienie lata, 2014
olej, akryl, płótno / 110x100 cm
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR
900 zł
215 EUR
278 USD