53. Konrad Trzeszczkowski - Puchar, 2011
(ur. 1985 r.) studiował na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP. Dyplom uzyskał w 2011 r. Autor wystawy indywidualnej w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Trzecia Fala, Warszawa (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych m.in. w Galerii Turbo (2011); Galerii Funky (2011); Muzeum Drukarstwa (2012).
Nr katalogowy: 53
Konrad Trzeszczkowski (1985)
Puchar, 2011
olej, płótno / 89x116 cm
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR