89. Tomasz Wojtysek - Córka wodza, 2014

    Tomasz Witkowski
    - Problem, 2013,

    Danuta Wójcik
    - Nasturcje o poranku z cyklu Kobiety, 2014,

opisany na odwrocie: TOMEK WOJTYSEK "CÓRKA WODZA" akryl, płótno 100x120 cm 2014

(ur. 1983 r.) studiowała na Akademii Jana Długosza w Częstochowie w latach 2002-2007. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w pracowni malarstwa prof. W. Lubosa. Stypendystka Prezydenta Miasta Częstochowy (2008, 2011, 2012). Autor wystaw indywidualnych: Artquake, Galeria Broetzinger Art, Pforzheim, Niemcy (2012); Zobaczyć dźwięk, usłyszeć obraz, Galeria Promocji Młodych Antresola, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2011); Krzyż jako symbol Miłości, Galeria Coffeeart, Częstochowa (2009); Krzyż jako symbol Miłości, Galeria Pod Nad, Tarnowskie Góry (2008); Malarstwo, Galeria Rue de Foch, Częstochowa (2005).

Nr katalogowy: 89

Tomasz Wojtysek (1983)
Córka wodza, 2014

akryl, płótno / 100x120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 200 zł
526 EUR
680 USD