41. Anna Zalewska - Psy i papierowe samoloty, 2014

    Paulina Zalewska
    - Spotkanie, 2014,

    Barbara Gabryel
    - Ćma Lubelska, 2014,

  sygn. l.d.: Zalewska

(ur. 1985 r.) jest absolwentką PLSP im. P. Potworowskiego w Poznaniu. Ukończyła studia ze specjalnością projektowania mebli na Wydziale Technologii Drewna poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

Nr katalogowy: 41

Anna Zalewska (1985)
Psy i papierowe samoloty, 2014

akryl, płótno / 80x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

5 200 zł
1 242 EUR
1 605 USD