40. Iwona Wojewoda-Jedynak - bez tytułu, 2006

    Michał Baca
    - Zima w Sanssouci, 2013,

    Andrzej Fronczak
    - Miasto fabryczne, 2014,

sygn. na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK/BEZ TYTUŁU 2006, TEMPERA ZÓŁTKOWA/ 130X80 CM

(ur. 1976 r.) studiowała w latach 1997-2002 na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem zrealizwała w pracowniach: Tkaniny Artystycznej prof. W. Sadleya, Malarstwa prof. Z. Gostomskiego oraz Struktur Wizualnych prof. J. Dyrzyńskiego. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2001). Finalistka konkursu Obraz Roku Art & Business (2003). Laureatka wyróżnienia konkursu Fundacji im. F. Eibisch (2003). Autorka wystaw indywidualnych: Rysunek, ASP, Warszawa (2001); Galeria Aspekt, Warszawa (2002); Galeria Działań, Warszawa (2002); Galeria osobna, Warszawa (2004); Salon 49, Warszawa (2006); White Stone Gallery, Kazimierz Dolny (2007); Galeria Podziemia, Kosciół Kamedułów na Bielanach, Warszawa (2009).

Nr katalogowy: 40

Iwona Wojewoda-Jedynak (1976)
bez tytułu, 2006

temper żółtkowa, płótno, / 130x80 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 900 zł
459 EUR
625 USD