6. Rafał Bojdys - Muzyka to cały mój świat, 2014

    Tadeusz Świniarski
    - bez tytułu, 2009,

    Sylwester Stabryła
    - Dziura w skarpecie, 2014,

Studiował w latach 1988-93 na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie, filia w Katowicach. Dyplom zrealizował w pracowni plakatu prof. T. Jury oraz w pracowni malarstwa i rysunku prof. AS. Kowalskiego. Autor wystaw indywidualnych: Centrum Kultury, Katowice (1992); Galeria Wzgórze, Bielsko-Biała (1994, 1995,); Galeria Sagan, Essen, Niemcy (1995); Galeria Podlaska, Biała Podlaska (1998); Galeria Antoniego Rząsy, Zakopane (1998); Galeria Ganek, Siemianowice Śląskie (2000); Atelier Breu, Mannheim, Niemcy (2001); Galeria Art & Fashion, Kraków (2001); Galeria Pro Arte, Oświęcim (2002); Galeria Fraktal, Bielsko-Biała (2003); Klub Karma, Warszawa (2003); Galerie Roman Schmelter, Mainz, Niemcy (2012). Uczestnik licznych wystaw zbiorowych m.in. Hasselt, Belgia (1992); Młode malarstwo polskie, Essen, Niemcy (1993); Kolekcja Galerii BWA w Bielsku-Białej, Wolfsburg, Niemcy (1994); Międzynarodowe Biennale Karykatury Antywojennej; Kragujevac, Jugosławia (1995, 2010); Galeria Sagan, Essen, Niemcy (1996); 14th Hurriyet International Cartoon Competition, Istambuł, Turcja (1997); 11th Dutch Cartoonfestival, Amsterdam, Holandia (1997); Salon Beskidy, Cadca, Słowacja (1998); Najgroźniejsze pędzle, Królikarnia, Warszawa (2000); Die farben der libe, Bitburg, Niemcy (2004); 47. Ausstellung Exposition, Prum, Niemcy (2004); Herbst Austellung, Mainz, Niemcy (2004, 2005); Żylina, Słowacja (2005); Aydin Dogan International Cartoon Competition, Turcja, Instambuł (2006). Londyn, galeria Montage, udział w wystawie "The Ten of Arts"(2016); Londyn, galeria POSK, udział w wystawie "The Ten of Arts" (2016);Bielsko-Biała, galeria BCK, udział w wystawie "Twarze i spotkania".

Nr katalogowy: 6

Rafał Bojdys (1967)
Muzyka to cały mój świat, 2014

olej, płótno / 71 x 50 cm
sygn. p.d.: BOJDYS '14
opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS „MUZYKA TO CAŁY MÓJ ŚWIAT 2014 R."

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 100 zł
508 EUR
691 USD