6. Rafał Bojdys - Muzyka to cały mój świat, 2014

    Tadeusz Świniarski
    - bez tytułu, 2009,

    Sylwester Stabryła
    - Dziura w skarpecie, 2014,

sygn. p.d.: BOJDYS '14, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "MUZYKA TO CAŁY MÓJ ŚWIAT 2014 R."

Nr katalogowy: 6

Rafał Bojdys (1967)
Muzyka to cały mój świat, 2014

olej, płótno; / 71x50 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 100 zł
508 EUR
691 USD