59. Renata Bryjanowska - The Week, 2007

    Eugeniusz Minciel
    - Zielona nieskończoność, 2014,

    Hanna Krasińska-Eberhardt
    - Pejzaż metafizyczny tam, 2014,

(ur. 1969 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. W. Gołkowskiej w 1992 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1999). Autorka 6 wystaw indywidualnych, uczestniczka prezentacji m.in. O względności, Zamek Wojnowice; Malarstwo, Galeria Abakus, Wrocław; Malarstwo, Filharmonia Wrocławska; Trzy kolory, Galeria Lufcik, Warszawa; Egeria, Ostrów Wielkopolski; IV Ogólnopolski Salon Sztuki, Ostrowiec Świętokrzyski; Malarstwo, Galeria BWA Awangarda, Wrocław; Bielska Jesień (1995,1997, 2001, 2007); III Biennale Form Malarskich, Toruń (wyróżnienie).

Nr katalogowy: 59

Renata Bryjanowska (1969)
The Week, 2007

akryl, płótno / 120 x 100 cm
opisany na odwrocie: Renata Bryjanowska „The Week" 120x100 AKRYL 2007

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR