51. Jolanta Caban - Dziewczyna, 2014

    Robert Jaworski
    - bez tytułu, 2014,

    Małgorzata Kosiec
    - Demon, 2014,

sygn. p.g. J.CABAN

(ur. 1962 r.) studiowała w latach 1984-1986 na Wydziale Grafiki ASP w Łodzi oraz w latach 1986-1989 na Wydziale Malarstwa w ASP w Warszawie. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. R. Ziemskiego oraz w pracowni grafiki prof. R. Artymowskiego. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. W 1992 r otrzymała stypendium rządu Francji i odbyła staż w Szkole Sztuk Pięknych w Montpellier. Autorka licznych wystaw indywidualnych w Polsce i we Francji. Ma na koncie udział w wielu zbiorowych prezentacjach w Polsce, USA i Argentynie.

Nr katalogowy: 51

Jolanta Caban (1962)
Dziewczyna, 2014

olej, płótno, / 120x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 100 zł
266 EUR
362 USD