55. Przemysław Cerebież-Tarabicki - Spokój, 2013

    Justyna Strąk
    - bez tytułu, 2014,

    Maciej Pytel
    - Podróże ślimaków - w poszukiwaniu tożsamości, 1994,

(ur. 1954 r.) w latach 1975-79 studiował na Wydziale Architektury Politechniki Szczecińskiej i Gdańskiej, a w latach 1979-83 w PWSSP w Gdańsku architekturę wnętrz i malarstwa. Dyplom z malarstwa otrzymał w pracowni prof. K. Ostrowskiego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Klub Trans, Szczecin (1986); Galeria DESA, Szczecin (1988); Muzeum Narodowe, Szczecin (1989); Galeria Peter Fey, Berlin, Niemcy (1989); Galeria Gelditsch 45, Berlin, Niemcy (1990); Muzeum Regionalne, Kamień Pomorski (1991); Galeria "A-7", Malmö, Szwecja (1991); Galeria BWA, Szczecin, Polska (1991); Galeria Querformat, Berlin, Niemcy (1992); Galeria "2112" Kopenhaga, Dania (1993); Galeria Hotelu Radisson, Szczecin (1995); Galeria Kierat 7, Szczecin (1998); Galeria Klatka, Szczecin (2003); Catherine Asquith Gallery, Melbourne, Australia (2009); Fabryka Trzciny, Warszawa (2011); Galeria Trystero, Szczecin (1997, 1999, 2001, 2005, 2010, 2012); Galeria Kapitańska, Szczecin (2013). Uczetnik licznych ekspozycji zbiorowych w galeriach Niemiec, Danii, Australii, Szwecji. Jego prace znajdują się w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego, Szczecin i Deutsche Bank.

Nr katalogowy: 55

Przemysław Cerebież-Tarabicki (1954)
Spokój, 2013

olej, płótno / 100 x 50cm
sygn. d. TARABICKI
opisany na odwrocie: „SPOKÓJ" PRZEMYSŁA CERABIEŻ TARABICKI 20113 OLEJ-PŁÓTNO 100X50

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR