57. Alina Dorada-Krawczyk - Pomiędzy, 2013

    Maciej Pytel
    - Podróże ślimaków - w poszukiwaniu tożsamości, 1994,

    Eugeniusz Minciel
    - Zielona nieskończoność, 2014,

(ur. 1952 r.) ukończyła warszawską ASP, studiowała m.in. w pracowniach prof. J. Tchórzewskiego i prof. A. Rudzińskiego. Należy do ZPAP, IAA/AIAP – UNESCO, l'Association des Peintres et Sculpteurs de la Danse Européens/APSDE/. Inicjator Międzynarodowego Ruchu Artystycznego Artinterference i Grupy Twórczej Art. Ma na koncie liczne wystawy, z których najważniejsze to: Ambasadorowie Sztuki, Galeria DAP, Warszawa (2013); Galeria Opera, Kair, Egipt (2012); Warszawa w Wilnie, Wilno, Litwa (2012); Ground ATR, Galeria DAP, Warszawa (2011); Interferencje, Galeria DAP, Warszawa (2011); Salon d’Arts Actuels, Magny-en-Vexin, Francja (2010); Obrazy muzyką malowane, Pałac Sztuki, Kraków (2009); Poznaj Zmiany, Salon Polski, Poznań (2009); Stara Kordegarda, Łazienki Królewskie, Warszawa (2006); Galeria Serdica, Instytut Kultury Bułgarskiej, Warszawa (2003); Galeria Nova, Lublin (2002); Casa de la Caritat, Barcelona, Hiszpania (2001); Galeria Otwarte Koło, Warszawa (2001); Galeria Europa, Nowy York, USA (2000); Ekspresja, Instytut Kultury Polskiej, Londyn (1999); Młodzi, Dusseldorf, Niemcy (1977).

Nr katalogowy: 57

Alina Dorada-Krawczyk (1952)
Pomiędzy, 2013

olej, płótno / 100 x 140 cm
sygn. p.d.: Alina Dorada '13, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK TYTLE „POMIĘDZY" olej wym. 100x140 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR