19. Sylwia Górak - The Magic Of Creation, 2013

    Andrzej Folfas
    - Nude Blue, 2004,

    Grzegorz Skrzypek
    - Koniostwory z Jaroszowca, 2013,

opisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK THE MAGIC OF CREATION

Nr katalogowy: 19

Sylwia Górak (1979)
The Magic Of Creation, 2013

olej, płótno, / 100x97 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 700 zł
411 EUR
560 USD