50. Robert Jaworski - bez tytułu, 2014

    Paulina Karpowicz
    - W, 2006,

    Jolanta Caban
    - Dziewczyna, 2014,

opisany na odwrocie: robert/jaworski/ bez tytułu/ 2014

Nr katalogowy: 50

Robert Jaworski (1968)
bez tytułu, 2014

olej, płótno, / 90x120 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 000 zł
242 EUR