24. Michał Jędrczak - bez tytułu (z góry), 2011

    Jolanta Johnsson
    - Odbicie czerwone, 2010,

    Grzegorz Śmigielski
    - CB 1300, 2011,

(ur. 1955 r.) studiowała na warszawskiej ASP w latach 1974–79, doktorat uzyskał 2005 r. Obecnie wykłada na macierzystej uczelni. Autor 8 wystaw indywidualnych, uczestnik ponad 20 ekspozycji zbiorowych. Zajmuje się także projektowanie grafiki użytkowej.

Nr katalogowy: 24

Michał Jędrczak (1955)
bez tytułu (z góry), 2011

olej, płótno / 110 x 150 cm
opisany na odwrocie: MJĘDRCZAK 2011 bez tytułu Z GÓRY

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 100 zł
508 EUR
691 USD