69. Wanda Juścińska - Deszczowy dzień, 2000

    Paweł Zapendowski
    - Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014,

    Andrzej Franaszek
    - Świat, 2012,

(ur. 1947 r.) jest laureatką II nagrody Tenth Annual International Exhibition Of Miniature Art, Toronto, Kanada (1995); nagrody Grand Prix Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (1999); Nagrody Specjalnej Jury Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (2010). Otrzymała medal Za zasługi dla województwa gorzowskiego (1996) oraz Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2007). Ma na koncie 11 wystaw indywidualnych. Uczestniczyła w ponad 54 wystawach w Polsce i zagranicą m.in.: Międzynarodowym Konkursie Sztuki Miniaturowej, Toronto, Kanada (1989, 1990, 1995, 1996, 1999); V Międzynarodowym Biennale Sztuki Miniaturowej, Gronij Milanovac, Jugosławia (1998); V Międzynarodowym Biennale Akwareli, Any-Martin- Rieux, Francja (1998); IX Międzynarodowej Wystawie Akwarel Treg’Aquarelle, Tregastel, Francja (1998); IX Międzynarodowym Salonie Akwarel, Uckange, Francja (1999); The fifth International Biennial Of Miniature Arts Gornji Milanovac, Jugosławia (2000); I Międzynarodowej Wystawie Sztuki Miniaturowej, Podgorica, Czarnogóra (2003); Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (2010); Ogólnopolskiej Wystawie Miniatury Tkackiej, Łódź (2010); 100 lat ZPAP. Twórczość Artystów Okręgu Zielonogórskiego ZPAP, Zielona Góra (2011); Pokolenia Sztuki Gorzowskiej, Gorzów Wlkp. (2013).

Nr katalogowy: 69

Wanda Juścińska (1947)
Deszczowy dzień, 2000

akwarela, papier / 46 x 68 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: WJuścińska 2000
na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR