43. Małgorzata Karp-Soja - Lalki Podróżniczki, 2014

    Henryk Laskowski
    - Mgła, 2011,

    Ireneusz Walczak
    - Festyn, 2012,

(ur. 1967 r.) ukończyła krakowską ASP na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki, uzyskując dyplom u prof. M. Ostaszewskiej w 1992 r. Malarstwo studiowała w pracowni prof. St. Wiśniewskiego, a rysunek w pracowni prof. A. Rzepki. Trzykrotne przebywała na stypendium we Włoszech (1991-1993). jest także autorką ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Jest autorką ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Przezentowała prace na ponad 70 wystawach zbiorowych. Jest laureatką wielu nagród, z których ostatnio otrzymała President Award na VII Międzynarodowym Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji (2009), Medal Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z okazji 100-lecia ZPAP (2011) oraz wyróżnienie na V Międzynarodowym Binnale Sztuki Współczesnej Future and Reality w Pekinie (2012).

Nr katalogowy: 43

Małgorzata Karp-Soja (1967)
Lalki Podróżniczki, 2014

olej, płótno / 50 x 120 cm
sygn. l.g.: Lalki Podróżniczki Karp-Soja / 2014

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 500 zł
363 EUR
494 USD