30. Monika Dętkoś - Zielona wyspa, 2014

    Małgorzata Maćkowiak
    - bez tytułu, 2013,

    Joanna Pawlik
    - Siostra mojego syna, 2006,

sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2014, Zielona wyspa

Nr katalogowy: 30

Monika Dętkoś (1974)
Zielona wyspa, 2014

akryl, płótno, / 90x90 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 500 zł
604 EUR
823 USD