60. Hanna Krasińska-Eberhardt - Pejzaż metafizyczny tam, 2014

    Renata Bryjanowska
    - The Week, 2007,

    Jerzy Głuszek
    - Obiekt 4, 2008,

(ur. 1956 r.) studiowała na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP w pracowni prof. T. Dominika. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. S. Gierowskiego w 1984 r., wraz z aneksem z ceramiki. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki w latach 1984/86. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą. Miała kilkanaście wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 60

Hanna Krasińska-Eberhardt (1956)
Pejzaż metafizyczny tam, 2014

(dyptyk) olej, płótno, relief / 55 x 55 cm (każdy)
opisany na odwrocie

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 000 zł
242 EUR