15. Ewa Miazek - Pasażerowie, 2014

    Andrzej Głuszek
    - Szósty zmysł, 2013,

    Iwona Ostrowska
    - Głowa w chmurach, 2014,

(ur. 1952 r.) w latach 1971-1976 studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. W 1976 r. otrzymała dyplom w pracowni prof. S. Gierowskiego. W latach 1976-78 studiowała w podyplomowym studium scenografii u prof. J. Szajny. Dyplom otrzymała w 1978 r. W latach 1999-2005 pełniła funkcję prezesa Okręgu Warszawskiego ZPAP. Obecnie kontynuuje pracę jako niezależny kurator w ramach stowarzyszenia Kampania Artystyczna, którego jest prezesem. Ma na koncie liczne krajowe wystawy indywidualne, także ekspozycje w Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Szwajcarii i na Litwie. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz międzynarodowych festiwalach.

Nr katalogowy: 15

Ewa Miazek (1952)
Pasażerowie, 2014

olej, akryl, płótno / 100 x 150 cm
sygn. p.d.: Ewa Miazek
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK / PASAŻEROWIE 2014 OLEJ / AKRYL / 100X150 CM

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR