7. Sylwester Stabryła - Dziura w skarpecie, 2014

    Rafał Bojdys
    - Muzyka to cały mój świat, 2014,

    Małgorzata Koronkiewicz
    - W czasoprzestrzennym strumieniu informacji, 2007,

opisany na odwrocie: SYLWESTER STABRYŁA "Dziura w skarpecie" 50x70 cm olej na płótnie 2014 r.

(ur. 1975 r.) studiował w Katedrze Sztuki Politechniki Radomskiej. Dyplom uzyskała w 2002 r. w pracowni prof. A. Gieragi. Aneks z grafiki zrealizował w pracowni prof. K. Wyznera. Autor wystaw indywidualnych w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Kraków (2012) i Galerii Sanockiej BWA, Sanok (2011). Otrzymał Grand Prix konkursu Materia Medicinalis, Materia Artificialis, Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (2011). Uczestniczył w Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2012); Międzynarodowym Biennale Miniatury, GOPK Gaude Mater, Częstochowa (2012); Międzynarodowym Triennale Malarstwa Regionu Karpat Srebrny Czworokąt, Galeria BWA, Przemyśl (2012); wystawie międzynarodowej 30x30, Galeria Miejska, Reinheim, Niemcy (2012); IV Ogólnopolskim Konkursie im. Mariana Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy, Częstochowa (2010).

Nr katalogowy: 7

Sylwester Stabryła (1975)
Dziura w skarpecie, 2014

olej, płótno, / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 000 zł
242 EUR