44. Ireneusz Walczak - Festyn, 2012

    Małgorzata Karp-Soja
    - Lalki Podróżniczki, 2014,

    Olga Wolniak
    - Samira, 2013,

sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ 80X140 2012 "FESTYN"

(ur. 1961 r.) jest absolwentem Wydziału Grafiki ASP w Krakowie, oddział w Katowicach. Pracuje w katowickiej uczelni od 1988 r. Prowadzi pracownię malarstwa na macierzystej uczelni. Laureat m.in. wyróżnienia na V Triennale z martwą naturą, BWA Sieradz (2009); nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa Animals, Galeria MM Chorzów (2009); Grand Prix Praca Roku przyznawanego przez ZPAP Katowice (2008, 2006, 2004, 2003, 2002, 1997/98, 1992); wyróżnienia Muzyka w malarstwie, Galeria Obok, Tychy (2002); wyróżnienie na Jesiennym Salonie Sztuki, Ostrowiec Świętokrzyski (2002); nagrody Aqua Fons Vitae na Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa, BWA Bydgoszcz (1999); nagrody konsula Austrii na Międzynarodowym Biennale Grafiki Wobec Wartości, Katowice (1996); Grand Prix Bielska Jesień, Bielsko-Biała (1993); Nagrody Wojewody dla młodych twórców, Katowice (1993); Grand Prix - Konkurs Malarski im. R. Pomorskiego, Katowice (1998).

Nr katalogowy: 44

Ireneusz Walczak (1961)
Festyn, 2012

olej, płótno; / 80x140 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

3 200 zł
773 EUR
1 053 USD