3. Katarzyna Zawierucha - Tatoo, 2013

    Ilona Herc
    - W wielkim mieście, 2014,

    Viola Tycz
    - MGI, 2014,

(ur. 1970 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. L. Misiaka w 2006 r. Autorka wystaw indywidualnych: Gdzie ja jestem, kiedy śpię?, CSW Solvay, Kraków (2007); Migrena z aurą, Alchemia, Kraków (2008); Źródło, Galeria Autorska B. Chromego, Kraków (2009). Uczestniczka kilkudziesięciu zbiorowych m.in: Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin; Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki, BWA, Ostrowiec Świętokrzyski; Salonu 100-lecia ZPAP, Bunkier Sztuki, Kraków.

Nr katalogowy: 3

Katarzyna Zawierucha (1970)
Tatoo, 2013

olej, płótno / 100 x 90 cm
sygn. p.d.: monogramem
opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha „Tattoo" 2013 /100/90 olej na płótnie

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR