34. Jan Grzegorz Issaieff - A.R.C.H.E. - TANIEC, 2014

    Grzegorz L. Piotrowski
    - Czerwona, 2013,

    Wanda Badowska-Twarowska
    - Anna Karenina/B.Eifman, 2011,

Nr katalogowy: 34

Jan Grzegorz Issaieff (1953)
A.R.C.H.E. - TANIEC, 2014

(tryptyk) olej, płótno / 100 x 50 cm
opisany na odwrocie (na każdym egzemplarzu): A.R. C.H.E. - TANIEC J.G. Issaieff- Krociński, A.D. 2014 (tryptyk)

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR