Aukcje
Wystawy
Obrazy galerii
Zaproponuj obiekt
KUP SPRZEDAJ Usługi
Inspiracje
O nas
Kontakt
pl
pl
en
pln
pln
eur
usd
chf
76.

Ryszard Woźniak

Kompozycja z jabłkami, 1990

olej, płótno / 100 x 100 cm

sygn. p.d. : 19 [monogram artysty] 90, sygn. i opisany na odwrociu: 19 RWoźniak 90 / olej 100 x 100 /Kompozycja z jabłkami / [monogram artysty]

Cena wywoławcza:
3 000
Estymacja:
4 000 - 5 000
Cena wylicytowana:
3 200
76.

Ryszard Woźniak

olej, płótno / 100 x 100 cm

Podatki i opłaty

  • Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna.
    Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 20%.
  • Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite" według progów zawartych w regulaminie aukcji. Do 50 tys. euro stawka opłaty wynosi 5%.