52. Jan Lebenstein - Bez tytułu

    Jan Lebenstein
    - Bez tytułu, 1963

    Bożena Biskupska
    - Z cyklu klatka, 2008

Nr katalogowy: 52

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
Bez tytułu, 1963

akwarela, ołówek, papier / 26,5 x 44,5 cm w świetle oprawy
sygn.l.d. Lebenstein 63

Cena wywoławcza:
8 000 PLN

Estymacja:
9 000 - 12 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00