45. Alfred Aberdam - Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930 r.

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - Pejzaż,

    Seweryn Szrajer
    - Barka na rzece,

  sygnowany p. g.: Aberdam CENA GALERYJNA: 36 000 ZŁ

Nr katalogowy: 45

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930 r.

olej, płótno, / 50 x 72 cm

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 318 EUR
9 901 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 537 - 10 976 EUR
11 552 - 14 852 USD

NIESPRZEDANE