66. Ryszard Grzyb - Ryby, 1992

    - Pałac Staszica, 2002,

    Ryszard Winiarski
    - Przypadek w grze 7 x 7 dla dwóch, 1999,

Nr katalogowy: 66

Ryszard Grzyb (1956)
Ryby, 1992

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Grzyb / 80 x 100 cm / 1992

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 457 EUR
13 115 USD

Estymacja:
45 000 - 50 000 zł
10 639 - 11 821 EUR
14 755 - 16 394 USD