47. Henryk Berlewi - Martwa natura

    Alicja Halicka
    - WIDOK NA MONTMARTRE,

    Henryk Berlewi
    - Portret mężczyzny,

Nr katalogowy: 47

Henryk Berlewi (1894 - 1967)
Martwa natura, 1953

litografia na papierze welinowym / 38 x 28 cm
sygn. i dat. na płycie 1950 oraz ołówkiem l.d.: 47/150, oraz p.d.: H. Berlewi 1953 (oraz autorska dedykacja z 1955 roku)
47/150

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 367 EUR
1 527 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 595 - 2 051 EUR
1 782 - 2 291 USD

8 500 zł
1 937 EUR
2 163 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.