2. Filip Gruszczyński - Mon Amour

    Piotr Szwabe vel Pisz
    - Najważniejsze, że razem, 2009 2012

    Karolina Jaklewicz
    - Kompozycja przestrzenna I, 2010

(ur. 1978 r.) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Dyplom otrzymał w 2004 r. W 2009 r. namalował obraz uświetniający nadanie imienia Ireny Sendlerowej gimnazjum nr 65 na warszawskiej Woli. W 2011 r. uczestniczył w Targach Bez tytułu organizowanych przez Rempex podczas Nocy Muzeów. W 2011 r. zrealizował wystawę indywidualna w TAMICE Akademii Kreatywnego Rozwoju w Warszawie. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Japonii i RPA.

Nr katalogowy: 2

Filip Gruszczyński (1978)
Mon Amour, 2016

akryl, płótno / 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: Mon Amour/ filippo III 2016

Cena wywoławcza:
3 000 zł
706 EUR
805 USD

Estymacja:
4 000 - 7 000 zł
942 - 1 648 EUR
1 073 - 1 877 USD

7 500 zł
1 765 EUR
2 011 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój