17. Gossia Zielaskowska - Future is perfect in my dreams afterimage map

    Andrzej Cisowski
    - Bez tytułu, 2015

    Małgorzata Kosiec
    - Silence, 2016

Nr katalogowy: 17

Gossia Zielaskowska (1983)
Future is perfect in my dreams afterimage map, 2016

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „FUTURE IS PERFECT IN MY DREAMS AFTERIMAGE MAP” 100 X 100 CM 2016 POZNAŃ Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza:
3 000 zł
706 EUR
805 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 177 - 1 648 EUR
1 341 - 1 877 USD

3 600 zł
848 EUR
966 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój