10. Jan Styka - Portret kobiety

    Alfons Karpiński
    - RÓŻE W PORCELANOWYM WAZONIE,

    Józef Kidoń
    - PORTRET KOBIETY, LATA 20./30.,

Nr katalogowy: 10

Jan Styka (1858 - 1925)
Portret kobiety

kredka, płótno / 61,5 x 50 cm
sygn. p.d.: Jan Styka

Cena wywoławcza:
11 000 zł
2 512 EUR
2 880 USD

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
3 197 - 4 110 EUR
3 665 - 4 713 USD

14 000 zł
3 197 EUR
3 665 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.