80. Edward Dwurnik - POZNAŃ – DOM KULTURY

    Tadeusz Dominik
    - PEJZAŻ MAZOWIECKI, 2009

    Igor Mitoraj
    - CENTURION II, 1987

Galeria Sztuki BWA, Sopot, 1987

Nr katalogowy: 80

Edward Dwurnik (1943)
POZNAŃ – DOM KULTURY, 1987

olej, płótno / 150 x 210 cm
sygn. p.d.: 1987 DWURNIK
opisany na odwrocie: E. DWURNIK / NR: IX – 339 / 1215 / POZNAŃ / DOM KULTURY na blejtramie nalepka Galerii Sztuki Biura Wystaw Artystycznych Sopot 1987

Cena wywoławcza:
80 000 zł ●
18 265 EUR
20 943 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
20 548 - 22 832 EUR
23 561 - 26 179 USD

80 000 zł
18 265 EUR
20 943 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.