10. Małgorzata Kosiec - Mrok

    Agnieszka Kieliszczyk
    - ZAPĘTLANIE (KORONA), 2008

    Agata Kleczkowska
    - Bez tytułu, 2016

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 10

Małgorzata Kosiec (1975)
Mrok, 2012

akryl, płótno / 50 x 50 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA/ KOSIEC/ (GOSIA KOSIEC)/ 2012/ MROK

Cena wywoławcza:
2 000 zł ●
465 EUR
524 USD

Estymacja:
4 000 - 7 000 zł
929 - 1 625 EUR
1 048 - 1 833 USD

5 700 zł
1 323 EUR
1 493 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00