11. Hiacynt Alchimowicz - Pejzaż

    Pantaleon Szyndler
    - WŁOSZKA,

    Józef Chełmoński
    - Pejzaż,

Nr katalogowy: 11

Hiacynt Alchimowicz (1841 - 1897)
Pejzaż

olej, deska / 12 x 22 cm
sygn. p.d.: H. de Alchimowicz

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 089 EUR
2 332 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 321 - 2 785 EUR
2 591 - 3 109 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.