94. Jerzy Nowosielski - WSPOMNIENIE Z EGIPTU

    - DZIENNIK NR 94, 1998

    Teresa Pągowska
    - OSIEMNASTY, 1967

Nr katalogowy: 94

WSPOMNIENIE Z EGIPTU, 1990

olej, płótno / 35 x 45 cm
OLEJ, PŁÓTNO 8 II 1990/ “ WSPOMNIENIE/ Z/ EGIPTU”/ 1990/ JERZY NOWOSIELSKI

Cena wywoławcza:
80 000 zł ●
18 562 EUR
20 726 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
20 882 - 23 202 EUR
23 317 - 25 907 USD

95 000 zł*
22 042 EUR
24 612 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.