35. Emmanuel Katz - NAD BRZEGIEM

    Emmanuel Katz Mané-Katz
    - Akt,

    Alfred Aberdam
    - MARTWA NATURA Z TRĄBKĄ,

Nr katalogowy: 35

Emmanuel Katz(Mané-Katz) (1894 - 1962)
NAD BRZEGIEM

olej, płótno / 56,5 x 38,5 cm
sygn. u dołu: Mané-Katz op. na odwrocie: Mané-Katz

Cena wywoławcza:
30 000 zł ●
6 961 EUR
7 773 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 121 - 10 441 EUR
9 068 - 11 659 USD

38 000 zł
8 817 EUR
9 845 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.