37. Aleksander Kobzdej - IMPERIA

    Jerzy Zaruba
    - ok. WARSZAWSKA KAWIARENKA, 1920

    Władysław Hasior
    - MRÓWKA, 1974

Nr katalogowy: 37

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
IMPERIA, 1960

tech. mieszana, płótno / 60 x 50 cm
sygn. p.d.: Kobzdej/ 1960
opisany na odwrocie: ALEKSANDER KOBZDEJ/ 1960/ „IMPERIA”

Cena wywoławcza:
19 000 zł ●
4 232 EUR
4 503 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 568 - 6 682 EUR
5 925 - 7 110 USD

19 000 zł
4 232 EUR
4 503 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.