62. Jerzy Nowosielski - AKT

    Jacek Sienicki
    - WNĘTRZE PRACOWNI, 1970

    Franciszek Starowieyski
    - ROSYJSKI ŚW. SEBASTIAN, 1991

Proweniencja

kolekcja prywatna, Warszawa
kolekcja prywatna, Irlandia

Nr katalogowy: 62

AKT, 1992

olej, płótno / 86 x 46 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1992

Cena wywoławcza:
90 000 zł ●
20 045 EUR
21 328 USD

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
26 727 - 33 408 EUR
28 437 - 35 546 USD

125 000 zł
27 840 EUR
29 621 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.