65. Stefan Gierowski - OB. DCCLXXXIX

    Teresa Pągowska
    - ZDJĘCIE Z KRZYŻA, 1986

    Wojciech Fangor
    - SM 19, 1975

Nr katalogowy: 65

Stefan Gierowski (1925)
OB. DCCLXXXIX, 2002

olej, płótno / 130 x 100 cm
opisany na odwrocie: s. gierowski/ Ob. DCCLXXXIX/ 02

Cena wywoławcza:
90 000 zł
20 045 EUR
21 328 USD

Estymacja:
120 000 - 140 000 zł ●
26 727 - 31 181 EUR
28 437 - 33 176 USD

90 000 zł*
20 045 EUR
21 328 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.