28. Joachim Weingart - DAMA Z LUSTERKIEM, LATA 20TE XX W.

    Włodzimierz Terlikowski
    - ANEMONY,

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - ok. BARKA NA RODANIE, 1945

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań
kolekcja Wojciecha Fibaka do 1988 r.
kolekcja Marka Mielniczuka

Nr katalogowy: 28

Joachim Weingart (1895 - 1942)
DAMA Z LUSTERKIEM, LATA 20TE XX W.

olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. l.d.: Weingart

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 785 EUR
2 956 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 481 - 4 641 EUR
3 695 - 4 927 USD

16 000 zł
3 713 EUR
3 941 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.