33. Ludwik Klimek - PEJZAŻ

    Henryk Epstein
    - WIOSKA, 1925

    Alicja Halicka
    - MARTWA NATURA Z OBRANYM JABŁKIEM, 1930

Nr katalogowy: 33

Ludwik Klimek (1912 - 1992)
PEJZAŻ

olej, płyta / 45.5 x 37 cm
sygn. l.d.: Klimek

Cena wywoławcza:
3 000 zł ●
697 EUR
739 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
929 - 1 161 EUR
986 - 1 232 USD

4 000 zł
929 EUR
986 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.