74. Edward Dwurnik - EUROPA

    - ABSTRAKCJA NR 1462, 2005

    Jerzy Duda-Gracz
    - TRYPTYK ŁÓDZKI – QUO VADIS HOMINE, 1972

Nr katalogowy: 74

Edward Dwurnik (1943)
EUROPA, 2000

olej, płótno / 220 x 200 cm
sygn. p.d.: EUROPA/E.Dwurnik
opisany na odwrocie: 2000/E.DWURNIK/EUROPA/XXIII-71/2597

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 601 EUR
12 316 USD

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł ●
16 242 - 18 562 EUR
17 242 - 19 705 USD

60 000 zł
13 922 EUR
14 779 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.