77. Joanna Sarapata - AKT

    Igor Mitoraj
    - PERSEUSZ,

    Bert Stern
    - Marylin Monroe „Veil” z cyklu „Last Sitting”, 1962,

Nr katalogowy: 77

Joanna Sarapata (1962)
AKT

akwarela, papier / 28.5 x 19.5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: J.Sarapata

Cena wywoławcza:
4 000 zł ●
929 EUR
986 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 393 - 1 857 EUR
1 478 - 1 971 USD

4 000 zł
929 EUR
986 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.