46. Jerzy Tchórzewski - KOT, LATA 50-TE XX W.

    Nikifor Krynicki
    - KOŚCIÓŁEK,

    Tadeusz Dominik
    - KOMPOZYCJA, Lata 60te XX w.,

Nr katalogowy: 46

Jerzy Tchórzewski (1928 - 1999)
KOT, LATA 50-TE XX W.

olej, płótno / 96 x 36 cm
sygn. p.d.: J.Tchórzewski

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 524 EUR
10 611 USD

Estymacja:
45 000 - 55 000 zł ●
10 715 - 13 096 EUR
11 937 - 14 589 USD

45 000 zł*
10 715 EUR
11 937 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.