41. Feliks Michał Wygrzywalski - WĘDROWNI MUZYKANCI

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - MATKA Z SYNEM, 1910

    Włodzimierz Terlikowski
    - MOST W AVIGNON, 1945

Nr katalogowy: 41

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
WĘDROWNI MUZYKANCI

akwarela, papier / 47 x 67 (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: F.M.Wygrzywalski /"Wędrowni muzykanci"

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 045 EUR
3 632 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 513 - 4 216 EUR
4 190 - 5 028 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.