1. Aleksander Orłowski - ŻOŁNIERSKI POSIŁEK

    Artysta Nieokreślony
    - PARA PORTRETÓW CHŁOPIĘCYCH, OK.1750,

Nr katalogowy: 1

Aleksander Orłowski (1777 - 1832)
ŻOŁNIERSKI POSIŁEK

akwarela, papier / 16,5 x 21 cm
sygn. poniżej: Orlowski

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 914 EUR
2 360 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 871 - 3 589 EUR
3 540 - 4 425 USD

10 000 zł*
2 393 EUR
2 950 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.