40. Mela Muter - PORTRET DAMY W WIECZOROWEJ SUKNI

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - PORTRET MĘŻCZYZNY,

    Mela Muter
    - MARTWA NATURA Z WINOGRONAMI,

Proweniencja

aukcja Domu Aukcyjnego Lempertz, 22.05.2012, poz. 219.
Niemcy, Kolonia, Galerie Bergera
Niemcy, Kolonia, Galerie Gmurzynska

Nr katalogowy: 40

Mela Muter (1876 - 1967)
PORTRET DAMY W WIECZOROWEJ SUKNI, ok. 1930

olej, płótno / 144 x 88 cm
sygn. l.d.: Muter
na odwrocie naklejki galeryjne z Galerie Gmurzynska oraz Galerie Bergera, oraz naklejki aukcyjne z Domu Aukcyjnego Lempertz

Cena wywoławcza:
500 000 zł
119 618 EUR
147 493 USD

Estymacja:
600 000 - 700 000 zł ●
143 541 - 167 465 EUR
176 992 - 206 490 USD

590 000 zł
141 149 EUR
174 042 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.